UP2T-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2T-6R8-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 6.8UH 5A 22.2 MOHM TH
Dataark: 1.UP2T-6R8-R.pdf2.UP2T-6R8-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP2T-6R8-R
Varenummer UP2T-6R8-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 6.8UH 5A 22.2 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5757 pcs Datablad 1.UP2T-6R8-R.pdf2.UP2T-6R8-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™ 2T
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne UP2T-6R8
UP2T-6R8-ND
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 6.8µH
Højde - Siddende (Max) 0.390" (9.90mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 22.2 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 22.2 mOhm Max
Nuværende vurdering 5A Nuværende - Mætning 3.6A