UP2UC-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-100-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2UC-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
Dataark: 1.UP2UC-100-R.pdf2.UP2UC-100-R.pdf3.UP2UC-100-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
  • Besked
Specifikationer for UP2UC-100-R
Varenummer UP2UC-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 145967 pcs Datablad 1.UP2UC-100-R.pdf2.UP2UC-100-R.pdf3.UP2UC-100-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™ 2UC
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4226-2
UP2UC-100
UP2UC-100-ND
UP2UC-100-R-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.205" (5.21mm) Frekvens - Selvresonans 30MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 38 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 38 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.9A Nuværende - Mætning 3.8A