UP2T-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UP2T-821-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH THROUGH HOLE
Dataark: 1.UP2T-821-R.pdf2.UP2T-821-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for UP2T-821-R
Varenummer UP2T-821-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 820UH THROUGH HOLE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3804 pcs Datablad 1.UP2T-821-R.pdf2.UP2T-821-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie UNI-PAC™ 2T
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 820µH Højde - Siddende (Max) 0.390" (9.90mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Wirewound Inductor Radial