DEMAM15SM
Produkt oversigt
Varenummer: DEMAM15SM
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 886 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 886 pcs
  • Besked
Specifikationer for DEMAM15SM
Varenummer DEMAM15SM Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 886 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 3 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal