DEMAM15SNM
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DEMAM15SNM
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DEMAM15SNM
Varenummer DEMAM15SNM Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1119 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDEMAM15SNM
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 3
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub, High Density Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DEMAM15SA101F0
DEMAM15SA101F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DEMAM15SA101F0
På lager: 1785 pcs
Hent:
RFQ
DEMAM15SNM-F225
DEMAM15SNM-F225
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
På lager: 1245 pcs
Hent:
RFQ
DEMAM15SA197
DEMAM15SA197
Hent: DEMAM15SA197.pdf
DEMAM15SNMBF0
DEMAM15SNMBF0
Beskrivelse: DSUB 15 F NMB
DEMAM15SNM-F225F0
DEMAM15SNM-F225F0
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP G50 F0 NM SS
DEMAM15SF0
DEMAM15SF0
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP HD G50
Hent: DEMAM15SF0.pdf
DEMAM15SNMBK52
DEMAM15SNMBK52
Hent: DEMAM15SNMBK52.pdf
DEMAM15SM
DEMAM15SM
På lager: 886 pcs
DEMAM15SNMB
DEMAM15SNMB
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP HD
DEMAM15SA197F0
DEMAM15SA197F0
Hent: DEMAM15SA197F0.pdf
DEMAM15SNMF0
DEMAM15SNMF0
Beskrivelse: DSUB 15 F CRMP NM F0