DEMAM15SNMBF0
Produkt oversigt
Varenummer: DEMAM15SNMBF0
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse DSUB 15 F NMB
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for DEMAM15SNMBF0
Varenummer DEMAM15SNMBF0 Fabrikant Cannon
Beskrivelse DSUB 15 F NMB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1033 pcs Datablad
Shell Finish Thickness - Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDEMAM15SNMBF0
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 3
Antal positioner 15 Bemærk Contacts Not Included
Monteringstype Panel Mount Parring cykler 500
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Dielektrisk materiale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Detaljeret beskrivelse Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position