CDBD8100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBD8100-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBD8100-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO263
Dataark: CDBD8100-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDBD8100-G
Varenummer CDBD8100-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO263 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 193165 pcs Datablad CDBD8100-G.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 850mV @ 8A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 100V
Leverandør Device Package TO-263 (D²Pak) Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Driftstemperatur - Junction -50°C ~ 150°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Schottky
Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 100V 8A (DC) Surface Mount TO-263 (D²Pak) Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 5mA @ 100V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 8A (DC) Kapacitans @ Vr, F -