ST32ETA200
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST32ETA200 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST32ETA200
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 20 OHM 0.125W J LEAD TOP
Dataark: ST32ETA200.pdf
  • Besked
Specifikationer for ST32ETA200
Varenummer ST32ETA200 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 20 OHM 0.125W J LEAD TOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 117754 pcs Datablad ST32ETA200.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil J Lead
Temperaturkoefficient ±250ppm/°C Størrelse / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serie ST-32 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 20 Ohms Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Emballage Tape & Reel (TR) Andre navne ST-32ETA 20 OHM (21)
Antal drejninger 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse 20 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Justeringstype Top Adjustment