ST32ETA205
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST32ETA205 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST32ETA205
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 2M OHM 0.125W J LEAD TOP
Dataark: ST32ETA205.pdf
  • Besked
Specifikationer for ST32ETA205
Varenummer ST32ETA205 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 2M OHM 0.125W J LEAD TOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 106824 pcs Datablad ST32ETA205.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil J Lead
Temperaturkoefficient ±100ppm/°C Størrelse / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serie ST-32 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 2 MOhms Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Emballage Tape & Reel (TR) Andre navne ST-32ETA 2M OHM (26)
Antal drejninger 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse 2 MOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Justeringstype Top Adjustment