ST32ETA501
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST32ETA501 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST32ETA501
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Dataark: ST32ETA501.pdf
  • Besked
Specifikationer for ST32ETA501
Varenummer ST32ETA501 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 115155 pcs Datablad ST32ETA501.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil J Lead
Temperaturkoefficient ±100ppm/°C Størrelse / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serie ST-32 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 500 Ohms Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Emballage Tape & Reel (TR) Andre navne ST-32ETA 500 OHM (52)
ST-32ETA501
ST32ETA501TR
Antal drejninger 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse 500 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Justeringstype Top Adjustment