ST32ETA504
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST32ETA504 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST32ETA504
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
Dataark: ST32ETA504.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for ST32ETA504
Varenummer ST32ETA504 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 62302 pcs Datablad ST32ETA504.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil J Lead
Temperaturkoefficient ±100ppm/°C Størrelse / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serie ST-32 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 500 kOhms Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Emballage Original-Reel® Andre navne ST32ETA504DKR
Antal drejninger 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse 500 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Justeringstype Top Adjustment