A53DP25D
CrydomCrydom
A53DP25D Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A53DP25D
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Dataark: 1.A53DP25D.pdf2.A53DP25D.pdf
  • Besked
Specifikationer for A53DP25D
Varenummer A53DP25D Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2922 pcs Datablad 1.A53DP25D.pdf2.A53DP25D.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 90 ~ 280VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie 53TP Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 25A