A53TP25D
CrydomCrydom
A53TP25D Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A53TP25D
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Dataark: 1.A53TP25D.pdf2.A53TP25D.pdf3.A53TP25D.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 557 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 557 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for A53TP25D
Varenummer A53TP25D Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 557 pcs Datablad 1.A53TP25D.pdf2.A53TP25D.pdf3.A53TP25D.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 90 ~ 280VAC
Andre navne CC1137 Monteringstype Chassis Mount
Load Current 25A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Solid State Relay 3PST-NO (3 Form A) Module Kredsløb 3PST-NO (3 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
A53TP25D-10
A53TP25D-10
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V