A53DP50D
CrydomCrydom
A53DP50D Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A53DP50D
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Dataark: 1.A53DP50D.pdf2.A53DP50D.pdf
  • Besked
Specifikationer for A53DP50D
Varenummer A53DP50D Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4680 pcs Datablad 1.A53DP50D.pdf2.A53DP50D.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 90 ~ 280VAC
Monteringstype Chassis Mount Load Current 50A