DC100D60
Crydom Co.Crydom Co.
DC100D60 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC100D60
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR DC OUT 60A 4-32VDC
Dataark: 1.DC100D60.pdf2.DC100D60.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 887 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 887 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC100D60
Varenummer DC100D60 Fabrikant Crydom Co.
Beskrivelse RELAY SSR DC OUT 60A 4-32VDC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 887 pcs Datablad 1.DC100D60.pdf2.DC100D60.pdf
Spænding - Supply, Single (V +) 6 mOhm Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Spænding - Opdeling - Tidsjusteringsmetode Relay
Afslutningsstil Screw Terminal Serie PowerPlus DC
RoHS Status Bulk Polarisering Hockey Puck
Output Type DC Monteringstype Chassis Mount or Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer DC100D60
Udvidet beskrivelse Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Driven konfiguration 1 ~ 72 V
Beskrivelse RELAY SSR DC OUT 60A 4-32VDC Count Rate SPST-NO (1 Form A)
Sammensætning 60A