DC100D80
CrydomCrydom
DC100D80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC100D80
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 80A 1-72V
Dataark: 1.DC100D80.pdf2.DC100D80.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 695 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 695 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC100D80
Varenummer DC100D80 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 80A 1-72V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 695 pcs Datablad 1.DC100D80.pdf2.DC100D80.pdf
Spænding - Belastning 1V ~ 72V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PowerPlus DC Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type DC
On-State Resistance (Max) 5 mOhms Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 80A