DC100D60C
CrydomCrydom
DC100D60C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC100D60C
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 60A 1-72V
Dataark: 1.DC100D60C.pdf2.DC100D60C.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 823 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 823 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC100D60C
Varenummer DC100D60C Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 60A 1-72V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 823 pcs Datablad 1.DC100D60C.pdf2.DC100D60C.pdf
Spænding - Belastning 1V ~ 72V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PowerPlus DC Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type DC
Andre navne CC2428
DC100D60C-ND
On-State Resistance (Max) 6 mOhms
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 60A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant