B33331V7256J080
EPCOSEPCOS
B33331V7256J080 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B33331V7256J080
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 25UF 5% 460VAC RADIAL
Dataark: B33331V7256J080.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B33331V7256J080
Varenummer B33331V7256J080 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 25UF 5% 460VAC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10431 pcs Datablad B33331V7256J080.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 460V
Tolerance ±5% Afslutning Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Størrelse / Dimension 1.594" Dia (40.50mm) Serie B33331V
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne 495-77223
B33331V7256J 80
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 3.425" (87.00mm)
Funktioner - ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhms
Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized Detaljeret beskrivelse 25µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitans 25µF Applikationer General Purpose