B33331V7306J080
EPCOSEPCOS
B33331V7306J080 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B33331V7306J080
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 30UF 5% 460VAC RADIAL
Dataark: B33331V7306J080.pdf
  • Besked
Specifikationer for B33331V7306J080
Varenummer B33331V7306J080 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 30UF 5% 460VAC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9474 pcs Datablad B33331V7306J080.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 460V
Tolerance ±5% Afslutning Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Størrelse / Dimension 1.969" Dia (50.00mm) Serie B33331V
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne 495-77224
B33331V7306J 80
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 3.425" (87.00mm)
Funktioner - ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhms
Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized Detaljeret beskrivelse 30µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitans 30µF Applikationer General Purpose