CTLC1225B
Produkt oversigt
Varenummer: CTLC1225B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE
Dataark: 1.CTLC1225B.pdf2.CTLC1225B.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTLC1225B
Varenummer CTLC1225B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29924 pcs Datablad 1.CTLC1225B.pdf2.CTLC1225B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.472" (12.00mm)
Trækstyrke 450 lbs (204.12 kg) Serie CTLC
Emballage 100 per Pkg Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Stainless Steel 316, PVC Coated
Længde - Ca. 8.75" Længde - Faktisk 0.738' (225.00mm, 8.86")
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner PVC Coated
Detaljeret beskrivelse Ladder Black 2.80" (71.12mm) 0.472" (12.00mm) 450 lbs (204.12 kg) 0.738' (225.00mm, 8.86") Farve Black
Bundle Diameter 2.80" (71.12mm)