CTLC1300B
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTLC1300B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE
Dataark: 1.CTLC1300B.pdf2.CTLC1300B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CTLC1300B
Varenummer CTLC1300B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21210 pcs Datablad 1.CTLC1300B.pdf2.CTLC1300B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.472" (12.00mm)
Trækstyrke 450 lbs (204.12 kg) Serie CTLC
Emballage 100 per Pkg Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Stainless Steel 316, PVC Coated
Længde - Ca. 11.75" Længde - Faktisk 0.984' (300.00mm, 11.81")
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner PVC Coated
Detaljeret beskrivelse Ladder Black 3.82" (97.00mm) 0.472" (12.00mm) 450 lbs (204.12 kg) 0.984' (300.00mm, 11.81") Farve Black
Bundle Diameter 3.82" (97.00mm)