CTLC1450B
Produkt oversigt
Varenummer: CTLC1450B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE
Dataark: 1.CTLC1450B.pdf2.CTLC1450B.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTLC1450B
Varenummer CTLC1450B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14201 pcs Datablad 1.CTLC1450B.pdf2.CTLC1450B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.472" (12.00mm)
Trækstyrke 450 lbs (204.12 kg) Serie CTLC
Emballage 100 per Pkg Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Stainless Steel 316, PVC Coated
Længde - Ca. 17.75" Længde - Faktisk 1.476' (450.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner PVC Coated
Detaljeret beskrivelse Ladder Black 5.71" (145.00mm) 0.472" (12.00mm) 450 lbs (204.12 kg) 1.476' (450.00mm) Farve Black
Bundle Diameter 5.71" (145.00mm)