JN2DS10SL3-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JN2DS10SL3-R
Producent / Mærke: JAE Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Dataark: JN2DS10SL3-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
22 pcs
  • Besked
Specifikationer for JN2DS10SL3-R
Varenummer JN2DS10SL3-R Fabrikant JAE Electronics, Inc.
Beskrivelse CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4725 pcs Datablad JN2DS10SL3-R.pdf
Type For Female Sockets Afskærmning Unshielded
Shell Størrelse, MIL - Shell Størrelse - Indsæt S
Shell Materiale Zinc Alloy Shell Finish Zinc
Serie JN2 Emballage Tray
Orientering N (Normal) Driftstemperatur -20°C ~ 100°C
Antal positioner 10 Bemærk Contacts Not Included
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Monteringsfunktion -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsæt materiale Synthetic Resin
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Inkluderer -
Husets farve Black Funktioner Backshell, Coupling Nut
Fastgørelsestype Push-Twist Detaljeret beskrivelse 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Koblingsmøtemateriale, Plating Zinc Alloy, Zinc Koblingsmutter Diameter 0.787" (20.00mm)