JN2DS10SLK-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JN2DS10SLK-R
Producent / Mærke: JAE Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Dataark: JN2DS10SLK-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for JN2DS10SLK-R
Varenummer JN2DS10SLK-R Fabrikant JAE Electronics, Inc.
Beskrivelse CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2496 pcs Datablad JN2DS10SLK-R.pdf
Spændingsbedømmelse 200VAC Afslutning Crimp
Afskærmning - Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt S Shell Materiale Synthetic Resin
Shell Finish - Serie JN2
Emballage Tray Andre navne 670-3085
JN2DS10SLK-R-ND
Orientering N (Normal) Driftstemperatur -20°C ~ 100°C
Antal positioner 10 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Monteringsfunktion - Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsæt materiale Synthetic Resin Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Funktioner Backshell, Coupling Nut Fastgørelsestype Push-Twist
Detaljeret beskrivelse 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Nuværende vurdering 3A