APALPAL22K152
JSTJST
APALPAL22K152 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: APALPAL22K152
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 6"
Dataark: APALPAL22K152.pdf
  • Besked
Specifikationer for APALPAL22K152
Varenummer APALPAL22K152 Fabrikant JST
Beskrivelse JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 6" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 230729 pcs Datablad APALPAL22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG Serie PAL
Andre navne 455-3088 Antal rækker 1
Antal ledere 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Længde 6.00" (152.40mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm) Kontakt Afslut tykkelse -