APALPAL22K51
JSTJST
APALPAL22K51 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: APALPAL22K51
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 2"
Dataark: APALPAL22K51.pdf
  • Besked
Specifikationer for APALPAL22K51
Varenummer APALPAL22K51 Fabrikant JST
Beskrivelse JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 2" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 262624 pcs Datablad APALPAL22K51.pdf
Wire Gauge 22 AWG Serie PAL
Andre navne 455-3087 Antal rækker 1
Antal ledere 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Længde 2.00" (50.80mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm) Kontakt Afslut tykkelse -