APALPAL22K305
JSTJST
APALPAL22K305 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: APALPAL22K305
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 12"
Dataark: APALPAL22K305.pdf
  • Besked
Specifikationer for APALPAL22K305
Varenummer APALPAL22K305 Fabrikant JST
Beskrivelse JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 12" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 183704 pcs Datablad APALPAL22K305.pdf
Wire Gauge 22 AWG Serie PAL
Andre navne 455-3089 Antal rækker 1
Antal ledere 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Længde 12.0" (304.8mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm) Kontakt Afslut tykkelse -