ASPSISPSM16K152
JSTJST
JST
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASPSISPSM16K152
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse SPSM-41T-M1.1 - SPSI-41T-M1.1 6"
Dataark: ASPSISPSM16K152.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASPSISPSM16K152
Varenummer ASPSISPSM16K152 Fabrikant JST
Beskrivelse SPSM-41T-M1.1 - SPSI-41T-M1.1 6" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 195028 pcs Datablad ASPSISPSM16K152.pdf
Wire Gauge 16 AWG Serie PSI
Antal rækker 1 Antal ledere 1
Længde 6.00" (152.40mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Kontakt Afslut tykkelse -