ASPSISPSM16K305
Produkt oversigt
Varenummer: ASPSISPSM16K305
Producent / Mærke: JST
Dataark: ASPSISPSM16K305.pdf
  • Besked
Specifikationer for ASPSISPSM16K305
Varenummer ASPSISPSM16K305 Fabrikant JST
Mængde Tilgængelig 162512 pcs Datablad ASPSISPSM16K305.pdf
Wire Gauge 16 AWG Serie PSI
Antal rækker 1 Antal ledere 1
Længde 12.0" (304.8mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Kontakt Afslut tykkelse -