ASPSISPSM16K51
Produkt oversigt
Varenummer: ASPSISPSM16K51
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse SPSM-41T-M1.1 - SPSI-41T-M1.1 2"
Dataark: ASPSISPSM16K51.pdf
  • Besked
Specifikationer for ASPSISPSM16K51
Varenummer ASPSISPSM16K51 Fabrikant JST
Beskrivelse SPSM-41T-M1.1 - SPSI-41T-M1.1 2" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 229134 pcs Datablad ASPSISPSM16K51.pdf
Wire Gauge 16 AWG Serie PSI
Antal rækker 1 Antal ledere 1
Længde 2.00" (50.80mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Kontakt Afslut tykkelse -