LM3352MTCX-3.3
Produkt oversigt
Varenummer: LM3352MTCX-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG SWITCHD CAP 3.3V 16TSSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for LM3352MTCX-3.3
Varenummer LM3352MTCX-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG SWITCHD CAP 3.3V 16TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4890 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V Spænding - Udgang (Max) -
Spænding - Indgang (Min) 2.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Topologi Charge Pump Synkron Rectifier No
Leverandør Device Package 16-TSSOP Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne *LM3352MTCX-3.3 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Step-Up/Step-Down Frequency - Switching 1MHz
Detaljeret beskrivelse Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 200mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Nuværende - Output 200mA