LM3354-1.8EVAL
Produkt oversigt
Varenummer: LM3354-1.8EVAL
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LM3354-1.8
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
  • Besked
Specifikationer for LM3354-1.8EVAL
Varenummer LM3354-1.8EVAL Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 3481 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 2.5 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM3354 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck-Boost
Udgange og Type 1, Non-Isolated Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål DC/DC, Step Up or Down Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Frequency - Switching 1MHz Detaljeret beskrivelse LM3354 - DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 90mA Board Type Fully Populated