LM3354-4.1EVAL
Produkt oversigt
Varenummer: LM3354-4.1EVAL
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LM3354-4.1
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
  • Besked
Specifikationer for LM3354-4.1EVAL
Varenummer LM3354-4.1EVAL Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 6086 pcs Datablad
Spænding - Output 4.1V Spænding - Indgang 2.5 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM3354 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck-Boost
Udgange og Type 1, Non-Isolated Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål DC/DC, Step Up or Down Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Frequency - Switching 1MHz Detaljeret beskrivelse LM3354 - DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 90mA Board Type Fully Populated