LM3704XDMMX-232
Produkt oversigt
Varenummer: LM3704XDMMX-232
  • Besked
Specifikationer for LM3704XDMMX-232
Varenummer LM3704XDMMX-232 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 3635 pcs Datablad
Spændingstærskel 2.32V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package 10-VSSOP Serie -
Nulstil timeout 1.12 s Minimum Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Produktion Push-Pull, Totem Pole Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TJ)