LM3704YBMM-360
Produkt oversigt
Varenummer: LM3704YBMM-360
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC MPU SUPERVISOR 3.60V 10MSOP
  • Besked
Specifikationer for LM3704YBMM-360
Varenummer LM3704YBMM-360 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC MPU SUPERVISOR 3.60V 10MSOP Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4665 pcs Datablad
Spændingstærskel 3.6V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package 10-VSSOP Serie -
Nulstil timeout 140 ms Minimum Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne LM3704YBMM-360TR
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TJ) Antal overvågede volumer 1