LM3704YAMMX-308
Produkt oversigt
Varenummer: LM3704YAMMX-308
  • Besked
Specifikationer for LM3704YAMMX-308
Varenummer LM3704YAMMX-308 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 6343 pcs Datablad
Spændingstærskel 3.08V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package 10-VSSOP Serie -
Nulstil timeout 1 ms Minimum Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Produktion Open Drain or Open Collector Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TJ)