SN74LVC3G14DCUR
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVC3G14DCUR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC INVERTER SCHMITT 3CH US8
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74LVC3G14DCUR
Varenummer SN74LVC3G14DCUR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC INVERTER SCHMITT 3CH US8 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 577083 pcs Datablad
Spænding - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package US8
Serie 74LVC Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) Andre navne 296-13006-2
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal indgange 3
Antal kredsløb 3 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Logik Type Inverter Logisk niveau - Lav 0.3 V ~ 1.4 V
Logisk niveau - Høj 1.4 V ~ 3.7 V Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Schmitt Trigger Detaljeret beskrivelse Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger US8
Nuværende - Quiescent (Max) 10µA Nuværende - Output High, Low 32mA, 32mA