SN74LVC3G14DCUTG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVC3G14DCUTG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74LVC3G14DCUTG4
Varenummer SN74LVC3G14DCUTG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 216175 pcs Datablad
Spænding - Opdeling US8 Timing 32mA, 32mA
Shell Style 1.65 V ~ 5.5 V Serie 74LVC
Schmitt Trigger Input 1.4 V ~ 3.7 V RoHS Status Tape & Reel (TR)
Forhold - S / H: ADC 3 Polarisering 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Orientering 3 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal bit pr. Element Inverter Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer SN74LVC3G14DCUTG4
Logisk niveau - Høj 0.3 V ~ 1.4 V Funktioner Schmitt Trigger
Nuværende - Quiescent 4.3ns @ 5V, 50pF CMRR, PSRR (Typ) 10µA