SN74LVC3G14YEAR
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVC3G14YEAR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC INVERTER SCHMITT 3CH 8DSBGA
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74LVC3G14YEAR
Varenummer SN74LVC3G14YEAR Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 91675 pcs Datablad
Spænding - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Serie 74LVC Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 8-XFBGA, DSBGA Andre navne 296-14045-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal indgange 3
Antal kredsløb 3 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Logik Type Inverter Logisk niveau - Lav 0.3 V ~ 1.4 V
Logisk niveau - Høj 1.4 V ~ 3.7 V Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Nuværende - Quiescent (Max) 10µA Nuværende - Output High, Low 32mA, 32mA