TPS3808G33DRVR
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G33DRVR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 3.3V 6SON
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G33DRVR
Varenummer TPS3808G33DRVR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 3.3V 6SON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45664 pcs Datablad
Spændingstærskel 3.07V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package 6-WSON (2x2) Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 6-WDFN Exposed Pad
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne 296-36792-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1