TPS3808G50DBVR
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G50DBVR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G50DBVR
Varenummer TPS3808G50DBVR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 102183 pcs Datablad
Spændingstærskel 4.65V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-6 Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SOT-23-6
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne 296-17196-2
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1