TPS3808G33MDBVREP
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TPS3808G33MDBVREP
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT23-6
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TPS3808G33MDBVREP
Varenummer TPS3808G33MDBVREP Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT23-6 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30215 pcs Datablad
Spændingstærskel 3.07V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-6 Serie -
Nulstil timeout Adjustable/Selectable Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SOT-23-6
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne 296-23569-2
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C (TJ) Antal overvågede volumer 1