SST-90-R-F11-HH100
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HH100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SST-90-R-F11-HH100
Producent / Mærke: Luminus Devices
Produkt beskrivelse LED SST90 RED 623NM SMD
Dataark: 1.SST-90-R-F11-HH100.pdf2.SST-90-R-F11-HH100.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for SST-90-R-F11-HH100
Varenummer SST-90-R-F11-HH100 Fabrikant Luminus Devices
Beskrivelse LED SST90 RED 623NM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2455 pcs Datablad 1.SST-90-R-F11-HH100.pdf2.SST-90-R-F11-HH100.pdf
Bølgelængde 623nm (611nm ~ 635nm) Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 2V
Synsvinkel 100° Termisk modstand af pakken 0.64°C/W
Temperatur - Test 25°C Leverandør Device Package SMD
Størrelse / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) Serie SST-90
Emballage Tray Pakke / tilfælde 0404 (1010 Metric)
Andre navne 1214-1114
SST90RF11HH100
Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 63 lm/W
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.215" (5.45mm)
Nuværende - Test 3.2A Nuværende - Max 27A