SST-90-R-F11-HH102
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HH102 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SST-90-R-F11-HH102
Producent / Mærke: Luminus Devices
Produkt beskrivelse LED SST90 RED 619NM SMD
Dataark: 1.SST-90-R-F11-HH102.pdf2.SST-90-R-F11-HH102.pdf
  • Besked
Specifikationer for SST-90-R-F11-HH102
Varenummer SST-90-R-F11-HH102 Fabrikant Luminus Devices
Beskrivelse LED SST90 RED 619NM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2852 pcs Datablad 1.SST-90-R-F11-HH102.pdf2.SST-90-R-F11-HH102.pdf
Bølgelængde 619nm (615nm ~ 623nm) Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 2.1V
Synsvinkel - Termisk modstand af pakken 0.5°C/W
Temperatur - Test 25°C Leverandør Device Package SMD
Størrelse / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) Serie SST-90
Emballage Tray Pakke / tilfælde 0404 (1010 Metric)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 103 lm/W Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.215" (5.45mm) Flux @ Nuværende / Temperatur - Test 540 lm (Typ)
Detaljeret beskrivelse LED Lighting Color SST-90 Red 619nm (615nm ~ 623nm) 0404 (1010 Metric) Nuværende - Test 3.15A
Nuværende - Max 18A Farve Red