SST-90-R-F11-HH101
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HH101 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SST-90-R-F11-HH101
Producent / Mærke: Luminus Devices
Produkt beskrivelse LED SST90 RED 623NM SMD
Dataark: 1.SST-90-R-F11-HH101.pdf2.SST-90-R-F11-HH101.pdf
  • Besked
Specifikationer for SST-90-R-F11-HH101
Varenummer SST-90-R-F11-HH101 Fabrikant Luminus Devices
Beskrivelse LED SST90 RED 623NM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2777 pcs Datablad 1.SST-90-R-F11-HH101.pdf2.SST-90-R-F11-HH101.pdf
Bølgelængde 623nm (619nm ~ 627nm) Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 2V
Synsvinkel 100° Termisk modstand af pakken 0.64°C/W
Temperatur - Test 25°C Leverandør Device Package SMD
Størrelse / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) Serie SST-90
Emballage Tray Pakke / tilfælde 0404 (1010 Metric)
Andre navne 1214-1113
SST-90-R-F11-HJ101
SST90RF11HH101
Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 63 lm/W
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.215" (5.45mm)
Nuværende - Test 3.2A Nuværende - Max 27A