APT10M11JVR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: APT10M11JVR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse MOSFET N-CH 100V 144A ISOTOP
Dataark: APT10M11JVR.pdf
  • Besked
Specifikationer for APT10M11JVR
Varenummer APT10M11JVR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse MOSFET N-CH 100V 144A ISOTOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6533 pcs Datablad APT10M11JVR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Teknologi MOSFET (Metal Oxide) Leverandør Device Package ISOTOP®
Serie POWER MOS V® Power Dissipation (Max) 450W (Tc)
Emballage Tube Pakke / tilfælde SOT-227-4, miniBLOC
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds 10300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 450nC @ 10V
FET Type N-Channel FET-funktion -
Drevspænding (Maks. RDS On, Min Rds On) 10V Afløb til Source Voltage (VDSS) 100V
Detaljeret beskrivelse N-Channel 100V 144A (Tc) 450W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C 144A (Tc)