APTM100A23STG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: APTM100A23STG
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse MOSFET 2N-CH 1000V 36A SP4
Dataark: 1.APTM100A23STG.pdf2.APTM100A23STG.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 968 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for APTM100A23STG
Varenummer APTM100A23STG Fabrikant Microsemi
Beskrivelse MOSFET 2N-CH 1000V 36A SP4 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 968 pcs Datablad 1.APTM100A23STG.pdf2.APTM100A23STG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 5mA Leverandør Device Package SP4
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 18A, 10V
Strøm - Max 694W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde SP4 Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds 8700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 308nC @ 10V FET Type 2 N-Channel (Half Bridge)
FET-funktion Standard Afløb til Source Voltage (VDSS) 1000V (1kV)
Detaljeret beskrivelse Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 36A 694W Chassis Mount SP4 Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C 36A