HS246150
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
HS246150 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HS246150
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE MODULE 150V 240A HALF-PAK
Dataark: HS246150.pdf
  • Besked
Specifikationer for HS246150
Varenummer HS246150 Fabrikant Microsemi Corporation
Beskrivelse DIODE MODULE 150V 240A HALF-PAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3721 pcs Datablad HS246150.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) Schottky Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 240A
Spænding - Opdeling HALF-PAK Serie -
RoHS Status Bulk Reverse Recovery Time (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Modstand @ Hvis, F 6000pF @ 5V, 1MHz Polarisering HALF-PAK
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer HS246150 Udvidet beskrivelse Diode Schottky 150V 240A Chassis Mount HALF-PAK
Diode Konfiguration 8mA @ 150V Beskrivelse DIODE MODULE 150V 240A HALF-PAK
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 860mV @ 240A Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 150V
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
HS247180
HS247180
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: DIODE MODULE 180V 240A HALF-PAK
På lager: 5044 pcs
Hent: HS247180.pdf
RFQ
HS25 100R F
HS25 100R F
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W