HS247180R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HS247180R
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 180V 240A HALFPAK
Dataark: HS247180R.pdf
  • Besked
Specifikationer for HS247180R
Varenummer HS247180R Fabrikant Microsemi
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 180V 240A HALFPAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5985 pcs Datablad HS247180R.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 860mV @ 240A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 180V
Leverandør Device Package HALF-PAK Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde HALF-PAK Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky, Reverse Polarity Detaljeret beskrivelse Diode Schottky, Reverse Polarity 180V 240A Chassis Mount HALF-PAK
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 8mA @ 180V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 240A
Kapacitans @ Vr, F 6000pF @ 5V, 1MHz
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
HS25 10K J
HS25 10K J
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 25W