HS247200R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HS247200R
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 200V 240A HALFPAK
Dataark: HS247200R.pdf
  • Besked
Specifikationer for HS247200R
Varenummer HS247200R Fabrikant Microsemi
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 200V 240A HALFPAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3780 pcs Datablad HS247200R.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 860mV @ 240A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 200V
Leverandør Device Package HALF-PAK Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde HALF-PAK Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky, Reverse Polarity Detaljeret beskrivelse Diode Schottky, Reverse Polarity 200V 240A Chassis Mount HALF-PAK
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 8mA @ 200V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 240A
Kapacitans @ Vr, F 6000pF @ 5V, 1MHz
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
HS247200
HS247200
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: DIODE MODULE 200V 240A HALF-PAK
På lager: 5602 pcs
Hent: HS247200.pdf
RFQ
HS25 10K J
HS25 10K J
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 25W
På lager: 43003 pcs
Hent: HS25 10K J.pdf
RFQ
HS25 10R F
HS25 10R F
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES CHAS MNT 10 OHM 1% 25W
Hent: HS25 10R F.pdf
Beskrivelse: RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W